Autorzy/Wydawnictwa
Nowości
Kawa po irlandzku: Akt I (e-book)
Kawa po irlandzku: Akt I (e-book)

25,00 zł

szt.
Wszystko albo nic
Wszystko albo nic

25,00 zł

szt.
FAQ

Rejestracja/ logowanie

 • Czy muszę się rejestrować, aby złożyć zamówienie?

Tak. Do złożenia zamówienia potrzebujesz konta. To na nim pojawią się zakupione przez Ciebie e-booki oraz dzięki niemu będziemy znać Twój adres do wysyłki książek czy gadżetów.

 • Zapomniałem hasła. Co teraz?

W prawym górnym rogu strony kliknij w „Zaloguj się”. Pod przyciskiem „Zaloguj się” znajduje się informacja „Nie pamiętasz hasła?” – należy to wybrać. Następnie musisz wpisać mail, na który zakładałeś konto. Po chwili przyjdzie wiadomość zawierająca link do zmiany hasła.

 • Gdzie mogę edytować swoje dane?

W prawym górnym rogu znajduje się „Moje konto”. W tamtym miejscu możliwa jest edycja danych konta w Sklepie internetowym oraz edycja adresu dostawy.

 • Nie mogę się zalogować.

W przypadku problemów z logowaniem, zalecamy kontakt mailowy sklep@bucketbook.pl. Najczęściej konieczna jest zmiana hasła, jednak możliwe jest to jedynie w przypadku potwierdzenia rejestracji konta. Przypominamy o konieczności potwierdzenia rejestracji w celach zabezpieczenia zakupionych plików cyfrowych.  

 

Realizacja zamówień

 • Jaki jest czas realizacji zamówień?

Jeżeli zamawiasz e-booka, ten pojawi się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia, w którym sklep zaksięguje Twoją płatność.

Jeśli zamawiasz książki lub gadżety, po zaksięgowaniu wpłaty następuje składanie zamówienia. Przewidywany termin nadania paczki to 1-3 dni robocze. Bucketbook zastrzega sobie prawo, by w szczególnych wypadkach wydłużyć ten czas, lecz zobowiązuje się do poinformowania o tym fakcie mailowo, bądź przez profil Facebookowy przed wystąpieniem utrudnień. Czas dostarczenia zamówienia jest różny zależnie od wyboru sposobu dostawy przez Kupującego. Szczegóły można sprawdzić TUTAJ.

W zakładce „uwagi” w konkretnym zamówieniu będziesz miał możliwość sprawdzenia numeru swojej przesyłki – dzięki temu możesz śledzić, gdzie obecnie się znajduje.

 • Jak sprawdzić status zamówienia?

Za każdym razem, kiedy status Twojego zamówienia zmienia się, otrzymujesz od nas maila. Jesteś w nim informowany, czy obecnie Twoje zamówienie zostało przyjęte do realizacji, oczekuje na dostawę, oczekuje na płatność, pliki zostały udostępnione, przesyłka została wysłana bądź zostało anulowane. Ponadto status zamówienia możesz sprawdzić w swoim panelu klienta – znajduje się tam lista Twoich zamówień oraz w jednej z kolumn ich status.

 • Czy towary złożone w jednym zamówieniu mogą zostać wysłane pod dwa różne adresy?

Nie. Jeżeli chcesz zamówić coś w dwa różne miejsca, musisz złożyć dwa osobne zamówienia.

 • Co jeśli wśród zakupionych towarów mam książki przedpremierowe?

W tym momencie Twoje zamówienie jest oznaczone statusem „oczekiwanie na dostawę”. Oznacza to, że zostało przez Ciebie opłacone, dzięki czemu w dniu premiery zostanie spakowane i wysłane. Nie musisz się martwić o pilnowanie daty premiery i składanie zamówienia właśnie w jej dniu.

 

Przedpremiery

 • Kiedy otrzymam przedpremierowo kupiony towar?

W dniu premiery produktu z przedsprzedaży e-booki zostają wysłane od razu, natomiast książki dotrą w przewidywanym przez Pocztę Polską czasie. Staramy się, aby okres przedsprzedaży nie przekroczył 30 dni, lecz zastrzegamy sobie, że może się to jednak wydłużyć z racji na sytuacje losowe np. opóźnienia w drukarni.

 

E-booki

 • Gdzie mogę znaleźć kupione przez siebie e-booki?

W Twoim panelu klienta znajduje się lista Twoich zamówień. Wystarczy wybrać konkretne zamówienie. W jego szczegółach na dole strony znajdują się pliki do pobrania.

 • Kiedy dostanę informację, że mogę pobrać e-book?

Tego samego dnia, w którym dokonasz opłaty. Jak tylko zamówienie zostanie opłacone, masz możliwość pobrania plików ze swojego konta Klienta, nawet bez maila potwierdzającego ich udostępnienie.

 • Jak długo mogę go pobrać?

E-booki będą się znajdować na Twoim koncie nieograniczoną ilość czasu.

 • Jakie formaty e-booków są dostępne?

Format każdego e-booka to PDF. Niektóre mają również pliki w formacje EPUB i MOBI. Formaty są podane w opisach każdego z e-booków.

 • Czy mogę zwrócić e-book?

Nie ma możliwości zwrócenia e-booka. Jedyna możliwość to reklamacja, jeśli e-book nie działa/nie odtwarza się poprawnie.

 • Nie mogę pobrać swoich e-booków.

W przypadku wystąpienia takiego problemu, prosimy o kontakt mailowy sklep@bucketbook.pl. Najczęściej problem tkwi z plikach cookie bądź w zabezpieczeniach przeglądarki. Istnieje jednak wiele możliwości, lecz postaramy się pomóc w każdej sytuacji, do tego jednak potrzebujemy dokładnego opisu problemu. 

 

Dostawa

 • Jaki jest koszty dostawy i czym wysyłane są zamówienia?

Koszt dostawy uzależniony jest od wagi zakupionych produktów. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, usług kurierskich DPD oraz usługi Paczka w Ruchu. Więcej o cenach znajduje się TUTAJ.

 • Jaki jest czas dostawy?

Średni czas dostawy to 2-3 dni. Więcej o czasie dostawy znajduje się TUTAJ.

 • Co, jeśli przesyłka jest uszkodzona?

W przypadku uszkodzonej przesyłki możesz zgłosić reklamację produktu. Następuje wtedy odesłanie uszkodzonego towaru na koszt Kupującego, a następnie zwrot pieniędzy na podane przez niego konto.

 • Jak mogę zlokalizować swoją przesyłkę?

W Twoim panelu możesz podejrzeć szczegóły zamówienia – w uwagach znajduje się numer przesyłki, dzięki któremu możesz śledzić swoją paczkę.

 • Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Nie ma takiej możliwości. Sklep nie przewiduje odbioru osobistego.

 • Czy jest możliwa wysyłka zamówienia z doręczeniem za granicę?

W tym momencie nie prowadzimy wysyłek zagranicznych.

 

Płatności

 • Czy płatności są bezpieczne?

Tak. Bucketbook zapewnia ochronę danych osobowych. Posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL, a płatności są zabezpieczane przez płatnika Bluemedia.

 • Jakie są formy płatności?

Oferujemy płatności za pośrednictwem Bluemedia. W tym wlicza się płatność przelewem natychmiastowym, tradycyjnym, płatności BLIK, płatności kartą oraz za pośrednictwem Google Pay.

 • Co mam zrobić, jeśli mojego banku nie ma wśród wymienionych w płatności?

W takim wypadku należy wybrać okienko „mam konto w innym banku”. W tym momencie pojawi się okno, w którym znajdziesz dane do przelewu. Wtedy możesz dokonać przelewu online po zalogowaniu się do swojego banku bądź możesz wysłać przelew przez Pocztę Polską. Taka forma płatności może wydłużyć czas otrzymania produktu, ze względu na wydłużenie księgowania zapłaty.

 • Co mam zrobić, jeśli wybrałem/am płatność on-line, a nie dokonałem/am wpłaty od razu?

Możliwość ponownego opłacenia zamówienia znajduje się w Twoim panelu klienta. Na liście zamówień znajduje się kolumna „status”. Pod nim znajduje się opcja „opłać”, którą należy wybrać.

 

Reklamacje

 • Jakie wady obejmuje reklamacja?

Uszkodzenie okładki/grzbietu, błąd w druku czy inne uszkodzenia, które uniemożliwiają czytanie książki/używanie gadżetu. Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualne, a klient w mailu powinien opisać wady, które zauważył. Wskazane są ich zdjęcia.

 • Czy mogę zareklamować e-book?

Nie, nie ma możliwości reklamacji e-booku, chyba że problemem jest odtworzenie go. E-book można zareklamować jedynie w przypadku jego niedziałania albo nieodtwarzania się poprawnie. W tym przypadku potrzebne będą screeny monitora lub inne formy potwierdzenia błędu.

 • Jak zareklamować produkt?

Należy wysłać maila na sklep@bucketbook.pl w tytule wpisując „REKLAMACJA – NR zamówienia”. Należy w treści zawrzeć opis i zdjęcie (screen) uszkodzenia produktu, podać swoje imię, nazwisko oraz numer zamówienia (jak w tytule). Reklamacje są rozstrzygane indywidualnie.

 • Jaki jest czas rozpatrzenia reklamacji?

Przewidywany termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 3 dni robocze. Bucketbook zastrzega sobie prawo, by w szczególnych wypadkach wydłużyć ten czas, lecz zobowiązuje się do poinformowania o tym fakcie poprzez stronę główną sklepu oraz profil Facebookowy na kilka dni przez wystąpieniem utrudnień.

 • Czy płacę za przesyłkę reklamacji?

Tak, koszt odesłania produktu z reklamacji pokrywa Kupujący.

 

Zwroty

 • W jakim czasie można dokonać zwrotu?

W ciągu 14 dni od otrzymania towaru masz prawo do zwrotu produktu bez podania przyczyny.

 • Jak dokonać zwrotu?

Napisz maila na adres sklep@bucketbook.pl, wpisując w treści „ZWROT – NR zamówienia”. Następnie otrzymasz adres, na który należy dokonać wysyłki.

 • Jakich produktów nie można zwracać?

Nie można zwracać e-bookow, które już się pobrało.

 • W jakim czasie otrzymam pieniądze za zwrot?

Pieniądze zostaną wysłane na podane przez Ciebie konto w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przez nas przesyłki. Przewidywany termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 3 dni robocze. Bucketbook zastrzega sobie prawo, by w szczególnych wypadkach wydłużyć ten czas, lecz zobowiązuje się do poinformowania o tym fakcie poprzez stronę główną sklepu oraz profil Facebookowy na kilka dni przez wystąpieniem utrudnień.

 • Kto opłaca przesyłkę zwrotną?

Przesyłkę zwrotną opłaca Kupujący.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl