Autorzy/Wydawnictwa
Promocje
More Happy Than Not Raczej szczęśliwy niż nie
More Happy Than Not Raczej szczęśliwy niż nie
36,90 zł 25,00 zł
szt.
Pieśń Bałtyku. Bursztynowe Serce (e-book)
Pieśń Bałtyku. Bursztynowe Serce (e-book)
20,00 zł 15,00 zł
szt.
W rytmie wieczoru i poranka Bis!
W rytmie wieczoru i poranka Bis!
24,99 zł 19,99 zł
szt.
Fire Dragon Tattoo Studio - tom 8
Fire Dragon Tattoo Studio - tom 8
25,00 zł 18,75 zł
szt.
Złamane Skrzydła - 2
Złamane Skrzydła - 2
22,90 zł 17,18 zł
szt.
Historia o miłości - 1
Historia o miłości - 1
24,05 zł 21,90 zł
szt.
Drabina do nieba
Drabina do nieba
39,90 zł 34,90 zł
szt.
NightS
NightS
22,90 zł 19,46 zł
szt.
Pieśń o Achillesie
Pieśń o Achillesie
44,90 zł 35,90 zł
Angst with happy ending
Angst with happy ending
36,90 zł 25,90 zł
szt.
Marny
Marny
45,00 zł 36,00 zł
Pokręcony Umysł - tom 2
Pokręcony Umysł - tom 2
30,00 zł 24,00 zł
szt.
Blog chmura tagów
PIERWSZA ROCZNICA BUCKETBOOK 3

NADESZŁY PIERWSZE URODZINY BUCKETBOOK!

Dokładnie rok temu, 6 lutego, sklep Bucketbook, poświęcony literaturze LGBT, zaczął funkcjonować. Zrodzony z marzeń, nadziei i wiary w tęczową twórczość. I jak wypada na taką rocznicę, warto podsumować ten czas, który minął od jego pierwszych kroczków.

Bucketbook nie istniałby bez dwóch najważniejszych składników. Pierwszym, napędzającym nas do działania i sprawiającym, że w ogóle jesteśmy, są nasi drodzy... Klienci! Przez ten rok doczekaliśmy się prawie 600 zarejestrowanych klientów oraz niemal 2000 zamówień. Najwięcej zakupów zrobiliście w grudniu, dając nam tym samym mnóstwo pracy i satysfakcji! Liczmy na to, że prowadzeniem sklepu będziemy dawać Wam nie tylko cudowne Święta, ale także uprzyjemniać każdy inny miesiąc roku i każdą możliwą okazję!

Wszystkim Wam dziękujemy bardzo gorąco, że jesteście z nami.

Drugim niezbędnym składnikiem Bucketbook, bez którego nie rozwijalibyśmy się tak prężnie, są oczywiście... Autorzy. Ich twórczość zasila magazyny Bucketbook, a tym, co cieszy najbardziej, jest ich płodność. Zaczęliśmy z małą garstką, a teraz jest nas już aż dwunastu!

 • Luana
 • Bartosz Brzeziński
 • Silencio
 • Sylwia Leśna
 • Obsesja
 • Mercury Eff
 • Inertia
 • Inga
 • Shikat Tales
 • Justyna Węgrzynowska
 • BDB
 • + świeżo przybyła Dream Winchester

Gorąco liczymy na to, że przybędzie jeszcze więcej autorów. Jesteśmy przekonane, że gdzieś tam w odmętach internetu kryją się osoby z wielkim talentem. Niestety, wielu jest takich, którzy w siebie nie wierzą, ale prosimy bardzo, żebyście dali sobie szansę. Dlatego koniecznie zajrzyjcie do zakładki DLA AUTORÓW. Zobaczycie tam ogólne informacje na temat współpracy z nami, a po więcej zapraszamy do korespondencji mailowej - sklep@bucketbook.pl.

Przepięknie dziękujemy Autorom za to, że tworzą. Dla Was, dla nas, dla siebie.

Kolejną sprawą jest, jak wspominaliśmy, płodność Autorów. Po ROKU życia Bucketbook, mamy:

 • 80 e-booków
 • 24 książki
 • 57 gadżetów

Bardzo gorąco liczymy na to, że ta liczba podwoi się w ciągu roku! Nowi Autorzy na pewni by w tym pomogli :)

Ale podsumowania podsumowaniami, natomiast tym, co szczególnie warto powiedzieć tego dnia, to przede wszystkim... PLANY.

Jako Bucketbook przede wszystkim planujemy zapewnić Wam, drodzy Klienci, nowe produkty. Nowe pozycje, promocje, wydarzenia, okazje do zakupu niepowtarzalnych gadżetów czy wydań książek, dzięki ścisłej współpracy z naszymi autorami. Ale nie tylko na literaturze pragniemy się skupić. Dział PRIDE na pewno będzie się rozwijać.

Podobnie staramy się rozwijać nasze socjalmedia, aby być jeszcze bliżej Was.

Jeżeli i Wy macie jakieś pomysły, czegoś Wam brakuje, marzycie o czymś, co mogłoby być w naszym zasięgu, komentujcie na facebooku, wysyłajcie maile, a my postaramy się działać! :)

A teraz przed Wami garść informacji o tym, co planują nasi autorzy:

LUANA

Najważniejszym planem Luany na ten rok jest pisać i tworzyć to, co wena przyniesie. Co to oznacza dla czytelnika? Moc niespodzianek i nowych pozycji w nieoczekiwanych momentach! Pamiętajcie, że Wy, jako czytelnicy, macie wielką siłę w podsycaniu weny autora, dlatego wszelkie komentarze i zakupy są mile widziane.

Aby więc być na bieżąco z twórczością tej autorki, zapraszamy do śledzenia facebooka Bucketbook.


INGA

Inga ma dla Was informacje o trzech planowanych tytułach:

"Wszystko jest nie tak!" - pojawi się zarówno w formie e-booka, jak i książki. Będzie to obyczajówka, a już teraz możecie zobaczyć projekt okładki :) Przewidywana premiera to marzec tego roku.

"Poena" - powieść z gatunki sci-fi, space opera. Pojawi się w tym roku, lecz nie znamy jeszcze konkretnej daty. Na pewno będziecie mogli liczyć na książkę i e-booka.

"Scarlet" - kolejna część z serii Scarlet, z której ukazało się już "A w moim sercu pozostaniesz na zawsze". Gatunek: powieść grozy. Data premiery: kwiecień/maj. Będzie to powieść wyłącznie w formie e-booka.


SILENCIO

Jak już wiecie, w tym miesiącu pojawi się książka i e-book pt. "Gdzie jest Archie Evans?". Nowa, trzymająca w napięciu historia, z której zapowiedzią możecie się zapoznać TUTAJ.

Poza tym tekstem Silencio planuje dla Was przynajmniej pierwszy tom powieści "Pustka". Premiera prawdopodobnie będzie miała miejsce w maju lub czerwcu. A już teraz możecie zapoznać się z opisem Pustki:

Detektyw Thorn dedykuje swoje życie tropieniu Voida, seryjnego mordercy, z którym łączy go wspólna przeszłość. Długo oczekiwany sukces okazuje się mieć gorzki posmak - przez splot politycznych intryg, Thorn zmuszony jest nadzorować Voida. Wkrótce w mieście zaczyna dochodzić do zbrodni, inspirowanych tymi, jakie popełniał Void.


BARTOSZ BRZEZIŃSKI

Bartosz na czerwiec tego roku planuje dla Was książkowe wydanie "Pierre i Raimundo: Cztery pory roku". Brzmi ekscytująco? Na pewno! Ponadto, Bartosz szykuje również zamknięcie serii "Szepty" tomem o podtytule "Rzeka życia". Może mieć to miejsce pod koniec tego roku lub na początku następnego.


BDB

Na pewno już wielu z Was zna "Numero Uno". Niektórzy czytali już drugą część w postaci e-booka, natomiast są i ci, którzy czekają na druk - nie martwcie się, pojawi się w tym roku! Nie mamy jednak jeszcze daty premiery.

Ponadto pojawi się odświeżone wydanie powieści pt. "Zostać do rana" i "Zniknąć w południe". Czy będzie też w formie książki, jeszcze nie jest pewne. Oczekujcie na nowe informacje, które najprędzej znajdziecie na naszym Facebooku.

W drugiej połowie roku 2019 natomiast pojawią się e-booki "Układów". Więcej informacji pojawi się... gdy tylko autorka się z nami nimi podzieli.


MERCURY EFF

Mercury w planach ma wersję zarówno e-bookową, jak i drukowaną, powieści pt. "Zejdź na ziemię". Może udać się już w maju! Wyczekujcie!


 SYLWIA LEŚNA

Sylwia chciałaby bardzo, aby pojawił się II tom "Tam, gdzie topnieje lód", lecz nie może niczego zagwarantować, ale wiedzcie, że tekst się tworzy! Przy dobrych wiatrach, pokładach weny, samozaparcia i odpowiednim układzie gwiazd książka się pojawi. A jeśli nie jeszcze w tym roku, to w następnym. Wiedzcie, że ostatecznie dostaniecie ją w swoje ręce.

Pojawi się za to na pewno wznowienie papierowej wersji 1 tomu "Tam, gdzie topnieje lód"!


 SHIKAT TALES

W planach Shikat Tales przede wszystkim znajduje się zakończenie pierwszej serii "Fire Dragon Tattoo Studio", zatem wydanie 9 tomu, oczywiście zarówno w formie książki, jak i e-booka. Premiera nie jest ustalona, lecz przewidywana na kwiecień.

Ponadto, już w zapowiedziach (TUTAJ), a więc i niebawem w sprzedaży, ostatni tom z serii "Pokręcony umysł".

W tym rozpoczną się prace nad wydaniem pierwszego tomu powieści westernowo-steampunkowej pt. "Poprzez przeklęte ziemie", lecz czy jej wydanie nastanie jeszcze w 2019, czy już w 2020 roku, tego nie wiadomo. Wszystko w rękach weny i czasu.


INERTIA

Pojawi się w tym roku na pewno jeden e-book o tytule "Sezon na grilla". Autorka planuje zakończenie pisania w kwietniu, dlatego jeszcze w pierwszej połowie roku prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży.

Trzymajcie kciuki za płodność Inertii! Coś dla Was na pewno jeszcze stworzy!


OBSESJA

Obsesja... nie ma dla Was planów. Nie bierzcie tego za wieść, że nic nie pisze! Tak jak Luana, pozostaje enigmatyczna. Wszystko w rękach weny, o której wiele mówimy, ale uwierzcie... to ona jest paliwem autorów i to bez niej w baku nie jesteśmy w stanie ruszyć do przodu. A jako że jest bardzo kapryśna... zawsze mile widziane jest wsparcie czytelników.


Wśród naszych Autorów niedawno pojawiła się Justyna Węgrzynowska, którą może niektórzy z Was kojarzą jako Hiorin. Jej pierwszy tekstu opublikowany na Bucketbook, poczytanie w Antologii - nosi tytuł "Za plecami". Koniecznie go zgłębcie, bo liczymy na to, że autorka przybędzie do Was z innymi tekstami, już niezależnie wydanymi :)


DREAM WINCHESTER

O planach Dream na przyszły rok nie będziemy pisać, ponieważ dopiero z dniem dzisiejszym jej teksty do nas weszły, lecz po pewnym czasie wena do niej wróciła, a my już niebawem ogłosimy kolejną zapowiedź. Liczymy zatem, że do naszych progów zawitała kolejna, bardzo płodna autorka!

Produkty Dream znajdziecie TUTAJ.


 

Jak sami widzicie, przyszły rok będzie pełen nowości. I na pewno to, o czym przeczytaliście powyżej, nie będzie wszystkim. Głowy naszych autorów są pełne pomysłów i nierzadko spontaniczności, dlatego możecie się spodziewać wszystkiego.

To, na czym nam szczególnie zależy, to Wasz odzew! Jeżeli tylko będziecie dawać sygnały, że podobają się Wam takie projekty jak pakiet Halloweenowy, który mogliście kupić w zeszłym roku, czy Antologia tak wielu autorów, to będziemy wiedzieć, że mamy działać dalej. Komentujcie, zostawiajcie po sobie opinie, lajkujcie, subscrybujcie, a my... działamy w tym, miejmy nadzieję obfitym w pisarskie dobro, 2019 roku!

Komentarze do wpisu (3)

7 lutego 2019

Hej już się nie mogę doczekać tych wszystkich nowości. Mam nadzieję że Luanie i Obsesji też wena dopiszę i stworzą dla nas jakieś cuda bo uwielbiam ich teksty. I tak z ciekawości czy Bartosz planuje wydać w wersji papierowej wszystkie 5 ksiąg czy tylko pierwszą ?

7 lutego 2019

Dzień dobry. Dziękujemy za pozytywne wibrację dla naszych autorów :) Odpowiadając na pytanie - Bartosz Brzeziński na ten moment deklaruje się, że na 100% będzie pierwsza księga. Nie wyklucza wydania kolejnych, ale tu już niestety czas pokaże.

7 lutego 2019

Witajcie :) Wielkie gratulacje z okazji rocznicy.Ogromnie się cieszę na te wszystkie plany autorów. Z pewnością większość zakupię. Na pewno bardzo czekam na książki, 9 tom FDTS, PU 4 i oczywiście ATCL ,oraz drugi to TGTL. Chętnie też kupię ebooki innych autorów. Naprawdę bardzo się cieszę ,że istnieje Wasz sklepik. Pozdrawiam :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl